So!Socks – skarpetki projektowane z pasją. Jesteśmy młodzi wiekiem, ale nie brak nam doświadczenia „starego wyjadacza”. So!Socks to marka prowadzona przez czwórkę licealistów - przyjaciół, których połączył wspólny cel. Trzy miesiące sprzedaży wypieków w szkole pozwoliły nam na zgromadzenie kapitału początkowego. W ciągu kolejnych miesięcy zdołaliśmy rozwinąć swój własny, innowacyjny biznes i zyskać poparcie wśród klientów nie tylko z Zielonej Góry, Polski, ale i świata. Nasze produkty pojawiły się m. in. w: Singapurze, USA, Meksyku, Kanadzie, Francji, Austrii, Ukrainie i wielu innych krajach!

 

Wierzymy, że w każdym drzemie unikalna osobowość. Dzięki naszym skarpetkom wyrażanie siebie nigdy nie było takie proste!

 

Wygrana w konkursie „Produkcik 2018” na najlepsze mini przedsiębiorstwo w Polsce, reprezentowanie kraju na międzynarodowych mistrzostwach mini przedsiębiorstw z całej Europy, specjalne uhonorowanie nagrodą Fedex Acces Award za projekt, który najbardziej sprzyja idei globalnej łączności oraz nagroda Debiut Roku na gali Lubuskiego Lidera Biznesu 2018, tylko dowodzi, że drzemie w nas potencjał, który zamierzamy wykorzystać w dalszym rozwoju. Naszą historią chcemy nieść przekaz. Nie należy bać się wejść na głęboką wodę, a zwłaszcza w młodym wieku. Uczestnicząc w kongresach gospodarczych dla młodzieży oraz wykładach opowiadamy jak zebrać odpowiedni zespół i założyć własny start up.

Oto my!

Barbara Chrześcijańska - Sprzedaż i marketing

Piotr Jastrzębski - Sprzedaż i marketing

Amadeusz Trzaska - Dział IT i Sprzedaż

Iga Janowska - Design

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password