So!Socks – jak zaraziliśmy się pasją.

Choć jesteśmy młodzi wiekiem to nie brak nam doświadczenia „starego wyjadacza”. So!Socks to marka prowadzona przez trójkę licealistów - przyjaciół, których u progu 2018 r. połączył wspólny cel. Trzy miesiące sprzedaży wypieków w szkole pozwoliły nam na zgromadzenie kapitału początkowego. W ciągu kolejnych miesięcy zdołaliśmy rozwinąć swój własny, innowacyjny biznes i zyskać poparcie wśród klientów nie tylko z Zielonej Góry, Polski, ale i świata. Nasze produkty pojawiły się m. in. w: Singapurze, USA, Meksyku, Kanadzie, Francji, Austrii, Ukrainie i wielu innych krajach!

Tworzysz swój styl!

Wierzymy, że w każdym drzemie unikalna osobowość. Dzięki naszym skarpetkom wyrażanie siebie nigdy nie było takie proste!

 

Laur zwycięstwa

Wygrana w konkursie „Produkcik 2018” na najlepsze mini przedsiębiorstwo w Polsce, reprezentowanie kraju na międzynarodowych mistrzostwach mini przedsiębiorstw z całej Europy, specjalne uhonorowanie nagrodą Fedex Acces Award za projekt, który najbardziej sprzyja idei globalnej łączności, nagroda Debiut Roku na gali Lubuskiego Lidera Biznesu 2018, a także odznaczenie Influencers' Top 2019 tylko dowodzą, że drzemie w nas potencjał, który zamierzamy wykorzystać w dalszym rozwoju. Naszą historią chcemy nieść przekaz. Nie należy bać się wejść na głęboką wodę, a zwłaszcza w młodym wieku. Uczestnicząc w kongresach gospodarczych dla młodzieży oraz wykładach opowiadamy jak zebrać odpowiedni zespół i założyć własny start up. 

Oto my!

                   

Barbara 
Chrześcijańska

Sprzedaż i marketing

Piotr
Jastrzębski

Sprzedaż i marketing

Iga 
Janowska

Design

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password