Baleriny Tory Burch

Baleriny Tory Burch

Tory Burch to stosunkowo młoda marka w świecie mody. Jej początki zainicjowało w 2004 roku małżeństwo Burch. Co ciekawe, ten producent modowy stawiany jest na równi z innymi znanymi i popularnymi markami, jak Michael Kors, Kate Spade czy też Rebecca Minkoff.

Marka klasyfikowana jest do średniej wysokiej półki. Z całą pewnością stanowi świetną alternatywę dla innych będących na tym samym poziomie. Jakościowo produkty tej marki dorównują w pełni wspominanym wyżej producentom. Nie da się jednak ukryć, że popularność Tory Burch jest nieco mniejsza niż chociażby marki Michael Kors. Stanowi zatem idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie perfekcyjną jakość wykonania przy jednoczesnym zachowaniu stylu, poczucia elegancji oraz indywidualizmu.

Mało kto wie, że nazwa Tory Burch to tak naprawdę imię i nazwisko jej założycielki – młodej projektantki butów. Kobieta w ciągu dziesięciu lat stworzyła oraz postawiła na nogi markę, która aktualnie wyceniania jest na 3,5 mld dolarów. Tory Burch dołączyła do grona najsłynniejszych designerów obuwia na całym świecie i została pokochana przez kobiety w wielu krajach. Marka daje im wszystko to, co sprawia, że czują się zjawiskowe oraz kobiece. Co ciekawe, Tory wychowywała się wśród trzech braci – nie przeszkodziło jej to jednak w dostrzeganiu potrzeb modowych płci pięknej.

Właścicielka marki urodziła się w 1966 roku w małej wiosce w Pensylwanii. Ojciec kobiety był bogatym inwestorem, a matka aktorką. Tory Burch podjęła również studia na Uniwersytecie w Pensylwanii. W 1988 roku ukończyła studia, uzyskując dyplom na wydziale historii sztuki.

Właścicielka marki Tory Burch w swojej karierze związana była ze słynnymi projektantami takimi jak, Ralph Lauren, Vera Wang czy Narciso Rodriguez. Doświadczenie, które kobieta zdobyła pod opieką światowych sław modowej branży, pozwoliło jej na zbudowanie własnej marki oraz docenienie jako projektantki. Wraz z mężem, Christopherem Burchem zdecydowała założyć swój wymarzony biznes. Projektantka otrzymała od niego 2 miliony dolarów na spełnienie pragnienia, które dziś przynosi jej niewyobrażalnie dochody. Bez wątpienia to właśnie determinacja, charakter i umiejętności Tory Burch sprawiły, że projektantka w tak szybkim tempie odniosła sukces w kapryśnym świecie mody.

Projektantka specjalizuje się w tworzeniu niezwykle stylowych, ale niezwykle wygodnych butów. Niewątpliwym sukcesem marki jest fakt, iż Paris Hilton z dumą pokazywała się publicznie w charakterystycznych balerinkach z metalowym logo marki znajdującym się na nosku. Co więcej – w butach projektantki zakochała się także Oprah Winfrey, która w swoim programie niezwykle zachwalała projekty Tory Burch. Ponadto prezenterka regularnie nosi torebki oraz obuwie wychodzące spod skrzydła projektantki.

Baleriny Tory Burch określa się jako jedne z najwygodniejszych butów dla kobiet. Są one sygnowane rozpoznawczym emblematem w kształcie litery “T”, charakterystycznym dla marki. Modele obuwia powstają z najwyższej jakości naturalnej skóry. Zastosowanie solidnych materiałów sprawia, że można spędzić we wspomnianych butach długie godziny bez obaw o obtarcia czy odciski. Bez wątpienia obuwie Tory Burch stanowi perełkę w kolekcji każdej miłośniczki tych elementów garderoby. Dzięki balerinom każdy krok będzie niczym spacer po płatkach róż. Nikt nie przejdzie obojętnie wobec tak stylowego obuwia, więc jeśli lubisz być w centrum uwagi – buty Tory Burch są stworzone właśnie dla Ciebie.

Marka Tory Burch odpowiada na potrzeby kobiet, dlatego oferuje damskie baleriny w najróżniejszych tonacjach kolorystycznych – od czarnych, przez białe, beżowe, aż po różowe, żółte, a nawet niebieskie! Z całą pewnością każda przedstawicielka płci pięknej znajdzie tu wymarzony model dla siebie. Ponadto damskie buty Tory Burch nierzadko wyposażone są w eleganckie dodatki, jak estetyczny monogram marki, łańcuchy, kraty, pipetki, kwiaty czy mozaiki.