Sandały Tory Burch

Sandały Tory Burch

Tory Burch to rozpoznawalna międzynarodowo ikona mody już od 2004 roku, kobieta nagrodzona przez Forbes mianem jednej z najbardziej wpływowych na świecie. Od początku swojej działalności miała jeden cel – wspierać inne kobiety, bo jak mówi “równość kobiet to ewolucja ludzkości”.

Ten cel przyświeca jej nieustannie od wielu lat w tworzeniu kolekcji ubrań, butów, biżuterii i akcesoriów, a także w działalności charytatywnej, w której imieniu zapewnienia kobietom dostępu do edukacji, środków finansowych oraz zasobów cyfrowych.

Tworzy modę dla każdej kobiety – niezależnie od wieku, rasy, narodowości, czy wyznania, bez wyjątku. Pragnie poprzez nią dać każdej kobiecie siłę do spełniania swoich marzeń, pokonywania trudności, osiągania sukcesów i sięgania po lepsze życie. Za pomocą mody chce stworzyć lepszy świat.

Żadne buty projektu Tory Burch to nie przypadek, każde mają swoją unikalną historię. To, co inspirowało projektantkę od zawsze to różnorodność kultur, której doświadczała podczas wielu podróży bliskich i dalekich. Inspiracją stawały się nie tylko miejsca, ale także ludzie i przedmioty, co widać także w samym logo marki.

Charakterystyczny monogram z literą T to hołd architekturze Maroka i grafikom Davida Hicksa z lat 60. i 70. Zdobi on wiele modeli jej obuwia, w tym sandałów, nadając im stylu, klasy i charakteru, przez co nie można w nich przejść niezauważoną.

Fascynację różnymi kulturami można zobaczyć też w różnorodności stylów butów, a ich kolory przywodzą na myśl piaszczyste plaże, oślepiające słońce, egzotyczną roślinność i dalekie, wymarzone podróże. Tory Burch tworzy rzeczy z pasją i daje im wielowymiarową duszę.

W kolekcji znajdziemy modele, które przekonują pięknem swojej prostoty, dopracowane modele klasyczne, które dopełnią każdą stylizację, sandały, które zaskakują swoją wymyślnością i nie tylko. Tory Burch stworzyła ofertę spełniającą każde, nawet najbardziej odważne marzenie kobiety.

Każde z nich zostały stworzone z myślą o wygodzie, trwałości i wyjątkowości. Do ich produkcji wykorzystuje się najczęściej naturalną skórę, która nie tylko jest wytrzymała, ale pięknie się starzeje i pozwala cieszyć się butami przez długi czas. W dodatku do wyboru mamy różne wykończenia – od matowego do metalicznego połysku. Bogactwo ich kolorów to zachęta, aby żyć zawsze pełnią życia i iść przez nie z podniesioną głową, odważnie i z charakterem.

To nie tylko jakość i niebanalny projekt. To przesłanie, które widzimy w kolorach i w tym, jak marka podchodzi do swojej działalności i do klienta. To marka z pasją, która nieustannie dąży do doskonałości, zawsze integralnie ze swoimi wartościami.

Tory Burch może się pochwalić kilkoma klasykami – ikonami swoich kolekcji, które do dzisiaj są chętnie noszone i szeroko doceniane. To właśnie świadczy o ponadczasowości, uniwersalności, a także tym, że projektantka wychodzi naprzeciw istotnym, codziennym potrzebom kobiet i z sukcesem potrafi je zaspokoić. Jej sandały to wygodne obuwie na co dzień, do pracy, na wakacje. Wyróżni się na ulicy, w sklepie, w parku czy na plaży. Zawsze spełnia swoje funkcje, ponieważ zostało dopracowane w każdym calu, a przy tym wyróżnia się swoim pięknem i dobrze dopasowuje się do stopy.

Tory Burch wie, czego naprawdę potrzebuje każda kobieta. Nie popada przy tym w banały, nie ulega żadnym presjom. Tworzy w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami, które nigdy nie schodzą jej sprzed oczu. Z tych powodów tworzone przez nią sandały są naprawdę wyjątkowe.

Dają przy tym przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie i dbania o swój indywidualny styl. Zostały zaprojektowane tak, aby nie sprawiać trudności przy łączeniu ich z resztą garderoby czy dodatkami. Nawet najprostsze modele potrafią dopełnić każdy zestaw i być prawdziwą wisienką na torcie.